Barcelona e nis me ‘X’ 2018-ën, Real Madrid nuk toleron në Kupë

Publikuar tek: sport, më 23:08 04-01-2018 Barcelona e nis me ‘X’ 2018-ën, Real Madrid nuk toleron në Kupë

Ka nisur jo në menyrën e duhur ky vit për Bacelonën e cila nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1 me 1 me Celta Vigo.

Katalanasit kishin zbritur mbrëmjen e sotme me një formacion të dytë dhe shumë nga lojtarët titullarë nuk ishin grumbulluar.

Ndërsa nga ana tjetër Real Madrid e ka nisur me këmbën e mbarë këtë vit duke marrë një fitore të thellë 0 me 3 përballë Numancia.

Për ‘merengues’ shënuan me radhë Bale, Isco dhe Mayoral.

Këto ndeshje ishin të vlefshme për Kupën e Mbretit në Spanjë

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marrin formë tribunat dhe kulla, ja si duket “Arena Kombëtare” tani (VIDEO)
Grezda drejt Serie A, Osijek e hapur për ofertat »
Article Logic
Execution time: 0.012687921524048
array(1) { ["section"]=> string(67) "barcelona-e-nis-me-x-2018-en-real-madrid-nuk-toleron-ne-kupe-105463" }