Bardhi: DASH konfirmon blerjen e votave, akush nuk ndëshkohet

Publikuar tek: politike, më 15:27 14-03-2019 Bardhi: DASH konfirmon blerjen e votave, akush nuk ndëshkohet

 Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka reaguar pas raportit të Departamentit Amerikan të Shtetit për blerjen e votave.

Bardhi shprehet  në ‘Twitter’ se DASH konfirmon blerjen e votave në vitin 2017 dhe nivelin e lartë të korrupsionit. 

Sipas Bardhit, askush nuk ndëshkohet.

‘Raporti i Departamentit Amerikan të Shtetit konfirmon blerjen e votave në 2017 dhe nivelin e lartë të korrupsionit të qeverisë së Edi Ramës. Askush nuk ndëshkohet! Kundër blerjes së votave, kundër pandëshkueshmërisë, kundër korrupsionit, shqiptarët do bashkohen më 16 Mars!’, shkruan Bardhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.063433885574341
array(1) { ["section"]=> string(66) "bardhi-dash-konfirmon-blerjen-e-votave-akush-nuk-ndeshkohet-156419" }