Barinjtë sherr në mal, më i riu humb jetën

Publikuar tek: aktualitet, më 07:40 11-07-2015 Barinjtë sherr në mal, më i riu humb jetën

Dy barinj janë zënë në mal, teksa po ruanin bagëtitë e tyre, ngjarje që ka përfunduar tragjikisht. Njëri prej tyre, bariu më i ri ka mbetur i vdekur në Malin e Gramozit, Ersekë.

Mario Laho, 26 vjeç ka humbur jetën, ndërkohë që bariu tjetër me iniciale A.I, 54 vjeç është në kërkim. Policia është duke kontrolluar zonën për të rënë në gjurmë të bariut që dyshohet si autor i këtij krimi.

Nuk dihet me saktësi arsyeja e kësaj vrasje, por paraprakisht mendohet se barinjtë kishin mosmarrveshje me territorin ku kullosnin bagëtitë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si u vra për një femër me plumb në zemër i riu. Sherri me kosovarin dhe kërcënimi: S'do jetosh më shumë se 24 orë
Eksploziv biznesmenit, ç’aktivizohen 800 gramë tritol vënë makinës »
Article Logic
Execution time: 0.012099981307983
array(1) { ["section"]=> string(47) "barinjte-sherr-ne-mal-me-i-riu-humb-jeten-15874" }