Basha afrohet më pranë njerëzve të zakonshëm, drekon me punëtorët: Paçe koke është kjo? Shkëlqyeshëm… (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 16:42 17-02-2020 Basha afrohet më pranë njerëzve të zakonshëm, drekon me punëtorët: Paçe koke është kjo? Shkëlqyeshëm… (VIDEO) Basha me punetoret per dreke

Kreu i PD Lulzim Basha ka publikuar një tjetër video nga terreni.

Këtë herë Basha ka shkuar në Elbasan dhe ka drekuar me punëtorët e thjeshtë ku bie në sy, pjata e gatuar 'paçe koke’.

Të paktën këtë ka dashur të evidentojë vetë kryedemokrati teksa pyet kamarierin:

“Paçe kokë është kjo?”.

“Shkëlqyeshëm” vazhdon Basha.

Punëtorët i janë ankuar kryetarit të PD për faktin që me zor mbajnë me bukë familjen e tyre.

Ndiqni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0059199333190918
array(1) { ["section"]=> string(110) "basha-afrohet-me-prane-njerezve-te-zakonshem-drekon-me-punetoret-pace-koke-eshte-kjo-shkelqyeshem-video-195514" }