Basha akuza të forta ministrit : Ti punon me katër banda, je i skeduar nga policia

Publikuar tek: politike, më 11:20 13-10-2017 Basha akuza të forta ministrit : Ti punon me katër banda, je i skeduar nga policia

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha sot në Kuvend ka hedhur akuza të forta në drejtim të ministrit të Financave dhe të Ekonomisë Arben Ahmetaj.

Sipas kryetarit Basha ministri Ahmetaj punon me katër banda dhe është i skeduar nga policia.

“Ti nuk punon me një më dy ti punon me katër banda, i skeduar je dhe ti. Do të vijë dita shumë shpejt, edhe unë edhe ti do ta shohim fatin tënd, ti edhe disa të tjerë nuk do të shpëtosh kësaj rradhe sic shpëtove rradhën e kaluar”, i është drejtuar Basha ministrit Ahmetaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017239093780518
array(1) { ["section"]=> string(85) "basha-akuza-te-forta-ministrit-ti-punon-me-kater-banda-je-i-skeduar-nga-policia-95740" }