Basha ashpërson tonet ndaj Metës: SHPK-ja jote do falimentojë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:00 03-06-2017 Basha ashpërson tonet ndaj Metës: SHPK-ja jote do falimentojë

Kryetari i Opozitës Lulzim Basha , nga Kruja, aty ku po zhvillohet fushata elektorale ka treguar pazarin e fundit të “Republikës së Vjetër”, mes Ramës dhe Metës si dhe i ka përcjell një mesazh këtij të fundit duke ashpërsuar tonet.

“Pazari i fundit i Republikës së vjetër ishte zgjedhja e Presidentit. Ja futën me shishe vere, u ulën, as nuk u pyet njeri. Po dy njerëz me verë dhe me peshk zgjodhën Presidentin”.

Më tej Basha i përcolli dhe një mesazh Presidentit të ardhshëm. Merre me qetësi, dhe SHPK-ja jote do falimentojë. Lëre Petritin të marrë faturën e falimentimit’.

 

Më tej Basha shtoi se Meta e Rama në program kanë timonin dhe kulltukun, ndërsa ai vet ka qytetarët në program, ekonominë e tyre. /Newsbomb.al/  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Operacion nga ajri, toka dhe uji, bllokohet në Vlorë gomonia me 685 kile drogë (VIDEO)
Ngjarje e rëndë, kundërshton policët dhe nxjerr thikën t’i qëllojë, arrestohet 32 vjeçari (TË GJITHA DETAJET- Si ndodhi) »
Article Logic
Execution time: 0.01308798789978
array(1) { ["section"]=> string(66) "basha-ashperson-tonet-ndaj-metes-shpk-ja-jote-do-falimentoje-81054" }