Basha detyron deputetët e PD të presin në korridor, futet live në Facebook dhe jep lajmin

Publikuar tek: barometri, më 08:26 28-03-2018 Basha detyron deputetët e PD të presin në korridor, futet live në Facebook dhe jep lajmin

Basha ne video selfie

Ishte menduar që kreu i PD Lulzim Basha të zhvillonte një mbledhje me parlamentarët demokratë në selinë blu por i është dashur të zhvendosë gjithçka.

Arsyeja? Disa studentë të shkencave sociale kishin mbërritur në selinë e PD për një takim me kryedemokratin. Basha hyri live në facebook dhe përmes një video selfie dha lajmin.

“Deputetët duhet të presin pak. Kemi një takim shumë të rëndësishëm me 76 studentë të shkencave politike, mirse keni ardh te PD. Po na ndjekin live nga facebook-u im”, i tha Basha të rinjve ndërsa çeli edhe bashkëbisedimin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13010120391846
array(1) { ["section"]=> string(95) "basha-detyron-deputetet-e-pd-te-presin-ne-korridor-futet-live-ne-facebook-dhe-jep-lajmin-114770" }