Basha dhe artistët hapin derën, hyjnë brenda Teatrit Kombëtar

Publikuar tek: aktualitet, më 10:44 24-07-2019 Basha dhe artistët hapin derën, hyjnë brenda Teatrit Kombëtar

Kryetari i PD, Lulzim Basha dhe artistët kanë mundur të hapin derën dhe të futen brenda godinës së Teatrit Kombëtar.

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ndodhet në krah të protestuesve së bashku me përfaqësues të tjerë të PD. 

Ndërkohë protesta e sotme është shoqëruar me përplasje dhe tensioni mes policise, aktorëve dhe qytetareve para Teatrit Kombetar.

Mëngjesin e sotëm disa punëtorë nisën të zhvendosin orenditë brenda Teatrit, ndërkohë artistët dhe qytetarët u grumbulluan aty me frikën që do të niste shembja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070068836212158
array(1) { ["section"]=> string(67) "basha-dhe-artistet-hapin-deren-hyjne-brenda-teatrit-kombetar-173177" }