Basha dhe Berisha në shtëpinë e Azem Hajdarit

Publikuar tek: politike, më 21:16 28-11-2015 Basha dhe Berisha në shtëpinë e Azem Hajdarit

Kreu i PD Lulzim Basha dhe ish-kryeministri Sali Berisha kanë zhvilluar një vizitë në shtëpinë e Azem Hajdarit, sot në ditën e Pavarësisë që përkon me 25 vjetorin e Lëvizjes për Liri dhe Demokraci.

Siç duket edhe nga tryeza e mbushur plot, ata janë pritur më së miri nga familja Hajdari.

“Në këtë ditë e cila përkon dhe me 25 vjetorin e levizjes për Liri dhe Demokraci, përkujtojmë dhe Heroin e Demokracisë, Azem Hajdari’, shkruan sakaq kreu i PD ndërsa publikon foton në faqen e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092988014221191
array(1) { ["section"]=> string(51) "basha-dhe-berisha-ne-shtepine-e-azem-hajdarit-26492" }