Basha dhe Donald Lu, krah njëri-tjetrit për herë të parë pas denoncimeve të PD-së

Publikuar tek: barometri, më 07:27 19-05-2018 Basha dhe Donald Lu, krah njëri-tjetrit për herë të parë pas denoncimeve të PD-së

Ambasadori amerikan Donald Lu dhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha janë fotografuar sot së bashku, teksa merrnin pjesë në një aktivitet.

Lu qëndron në mes të Bashës dhe ish-presidentit Bujar Nishani, ndërsa në aktivitet ka qenë e pranishme edhe bashkëshortja e kryeopozitarit.

Foto është shkrepur gjatë dekorimit të Drejtori i Bordit të Fondit Shqiptaro-Amerikan të Zhvillimit, Michael D. Granoff.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022625923156738
array(1) { ["section"]=> string(87) "basha-dhe-donald-lu-krah-njeri-tjetrit-per-here-te-pare-pas-denoncimeve-te-pd-se-121314" }