Basha dhe Nishani të pandashëm, shikoni ku shfaqen në krah të njëri-tjetrit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:45 08-11-2017 Basha dhe Nishani të pandashëm, shikoni ku shfaqen në krah të njëri-tjetrit

Ish-Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani që pas përfundimit të mandatit, është rikthyer aktiv në jetën politike me strukturat e PD.

Nishani tashmë shfaqet shpesh në aktivitete të PD, së fundmi në krah të kreut demokrat Lulzim Basha në promovimin e librit të studjuesit Erald Kapri.

Siç shihet dhe në foto Basha dhe Nishani janë së bashku ne promovimine librit “Sekretet eLuftës” të pedagogut dhe studjuesit Erald Kapri.

Screenshot_5_copy.jpg

Screenshot_4_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036344051361084
array(1) { ["section"]=> string(80) "basha-dhe-nishani-te-pandashem-shikoni-ku-shfaqen-ne-krah-te-njeri-tjetrit-98857" }