Basha dhe Rama e kthejnë në lojë "Facebook-u", ironi për Bulevardin e Ri

Publikuar tek: barometri, më 08:59 12-01-2017 Basha dhe Rama e kthejnë në lojë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10928320884705
array(1) { ["section"]=> string(75) "basha-dhe-rama-e-kthejne-ne-loje-facebook-u-ironi-per-bulevardin-e-ri-65281" }