Basha dhe Sali Lushaj festojnë ditëlindjen, Stresi i uron nga qelia: Mos u dorëzoni...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:47 12-06-2019 Basha dhe Sali Lushaj festojnë ditëlindjen, Stresi i uron nga qelia: Mos u dorëzoni...

Prej disa muajsh reperi i njohur Stresi vuan dënimin në burgun e Fushë-Krujës, pasi akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe trafikim të lëndëve narkotike.

Mirëpo, ndonëse ai ndodhet në qeli është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Pak orë më parë, Stresi ka postuar një montazh fotosh, ku shfaqet babai i tij Sali Lushaj, i cili njihet si  ish-trupëroja e Sali Berishës dhe kryedemokrati Lulzim Basha.

Me këtë rast, reperi ka zbuluar dhe që ata kanë lindur të njëjtën ditë, duke i quajtur dy persona të rëndësishëm për të.

‘Sot dy persona të rëndësishēm festojn ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorzo’, shkruan Stresi përbri fotos.

Screenshot_3.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070540904998779
array(1) { ["section"]=> string(88) "basha-dhe-sali-lushaj-festojne-ditelindjen-stresi-i-uron-nga-qelia-mos-u-dorezoni-167953" }