Basha dhe Solberg

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:19 20-03-2015 Basha dhe Solberg

Lulzim Basha shfaqet në një foto me kreun e së djathtës norvegjeze Erna Solberg, në takimin e partive të djathta në Bruksel.  Lajmi në këtë rast është se edhe vetë Solbergu e ka postuar foton me Bashën në profilin e saj. E pranishme në takim ka qenë edhe Angela Merkel, që me sa duket Basha nuk arriti t’i shkëpuste një moment për t’u fotografuar së bashku.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hoffmani sugjeron Veliajn për hapjen e dosjeve
Rama ne kalceto »
Article Logic
Execution time: 0.062021970748901
array(1) { ["section"]=> string(22) "basha-dhe-solberg-6414" }