Basha dhëmb për dhëmb me shefin e qeverisë, ia kthen Ramës VIDEON me të njëjtën monedhë

Publikuar tek: politike, më 14:58 01-02-2018 Basha dhëmb për dhëmb me shefin e qeverisë, ia kthen Ramës VIDEON me të njëjtën monedhë

Kryeministri Edi Rama disa minuta më parë publikoi një video nga brenda seancës ndërsa deputetët e PD bërtisnin “Kriminelë, kriminelë” dhe u binin tavolinave në shenjë proteste.

Madje deputeti Salianji i tregoi edhe gishtin e mesit kryeministrit. Rama shkruante në videon e publikuar “Vizion Program Skuadër Lidership”.

Sakaq, i është përgjigjur menjëherë Lulzim Basha duke publikuar një tjetër video me të njëjtën diçiturë. “Vizion Program Skuadër Lidership”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011008977890015
array(1) { ["section"]=> string(93) "basha-dhemb-per-dhemb-me-shefin-e-qeverise-ia-kthen-rames-videon-me-te-njejten-monedhe-108739" }