Basha: Dibrën e fituan biznesmenë të majmur nga buxheti i shtetit si Sadri Abazi dhe Rakip Suli

Publikuar tek: politike, më 22:35 22-09-2016 Basha: Dibrën e fituan biznesmenë të majmur nga buxheti i shtetit si Sadri Abazi dhe Rakip Suli

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në studion e “Opinion” ka thënë se Partia Socialiste solli në Dibër persona me precedent penal, si dhe “njerëz të hurit dhe të litarit”, njerëz të dënuar për krime.

Basha akuzoi qeverinë se çoi në Dibër biznesmenë të majmur me parat e buxhetit të shtetit, si Sadri Abazi dhe Rakip Suli.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.24339699745178
array(1) { ["section"]=> string(100) "basha-dibren-e-fituan-biznesmene-te-majmur-nga-buxheti-i-shtetit-si-sadri-abazi-dhe-rakip-suli-53811" }