Basha flet në “TV”, Rama nga “FB”: Bëj ç’të duash, thuaj ç’të duash por nxito se duhet të votojmë

Publikuar tek: politike, më 13:47 25-03-2016 Basha flet në “TV”, Rama nga “FB”: Bëj ç’të duash, thuaj ç’të duash por nxito se duhet të votojmë

Kryeministri Edi Rama, i është përgjigjur kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nga Facebook-u ndërkohë që ky i fundit po i përgjigjej pyetjeve të gazetarëve gjatë një konference për shtyp.

Mesa duket Rama që po e ndiqte “live” në televizion kreun e PD-së, e ka humbur durimin dhe ka shkruajtur: “Dhe jo vetëm do bësh sikur do po do bësh edhe sikur po na bind edhe neve! Bëj ç'të duash e thuaj ç'të duash po nxito se duhet të votojmë”.

Pak sekonda më parë, Rama ka postuar një tëeet ku shkruan “‪#‎VajMedetPD që kërcen si "prifti nga belaja" e di mirë ky popull sa e do reformën në drejtësi po e di edhe ti që do s'do do bësh sikur do!..”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022228002548218
array(1) { ["section"]=> string(96) "basha-flet-ne-tv-rama-nga-fb-bej-c-te-duash-thuaj-c-te-duash-por-nxito-se-duhet-te-votojme-35991" }