Basha flet para demokratëve në Shkodër, papritur ikin dritat

Publikuar tek: politike, më 13:41 13-02-2016 Basha flet para demokratëve në Shkodër, papritur ikin dritat

Kreu i partisë demokratike ka zgjedhur që këtë të shtunë ta kalojë mes të rinjëve demokratë të Shkodrës, të cilët janë duke zgjedhur edhe kryetarin e tyre.

Ndërkohë që Basha fliste përpara demokrateve të FRPD dritat duket se e kane “tradhetuar”.  Fatmirësisht ato kanë ardhur pas disa sekondash shkeputje. Pas kësaj Basha ka vazhduar fjalimin normalisht.

“Rama dhe Meta duan të bëjnë Byronë Kombëtare të Hetimit për vete dhe jo popullin” u tha Basha të rinjve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089638233184814
array(1) { ["section"]=> string(65) "basha-flet-para-demokrateve-ne-shkoder-papritur-ikin-dritat-32472" }