Basha fton shqiptarët të votojnë Elhaida Danin

Publikuar tek: politike, më 16:32 19-05-2015 Basha fton shqiptarët të votojnë Elhaida Danin

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, me anë të një postimi në Facebook, ka ftuar të gjithë shqiptarët që jetojnë jashtë vendit, të votojnë përfaqësuesen e Shqipërisë në Eurovision, Elhaida Dani.

“Sonte Elhaida Dani do të përfaqësojë Shqipërine në Eurovizion. Duke i uruar suksese Elhaidës, ftoj te gjithë shqiptarët që jetojnë jashtë territorit te Shqipërisë, të votojne sonte për këngën “I'm alive“ nga Elhaida Dani, me KODIN 14. Të gjithe bashke te mbështesim Elhaida Danin dhe të cojmë Shqipërine drejt fitores”, shkruan Basha në Facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096800327301025
array(1) { ["section"]=> string(52) "basha-fton-shqiptaret-te-votojne-elhaida-danin-11507" }