“Basha gjen të korruptuar në PD”, deputeti: Po kërkohen demokratët që mund të votojnë reformën në drejtësi

Publikuar tek: politike, më 20:30 13-01-2016 “Basha gjen të korruptuar në PD”, deputeti: Po kërkohen demokratët që mund të votojnë reformën në drejtësi

Deputeti i Partisë Socialise, Erjon Braçe nëpërmjet një statusi në facebook shkruan “Lulzim Basha i ka gjetur të korrptuarit brenda PD-së” dhe sipas tij “policia e partisë” po kërkon për ata deputetë demokratë që mund të votojnë reformën në drejtësi.

Postimi i Braçes:

Lulzim Basha gjen te korruptuar ne PD; por nuk eshte as ai vete e as Berisha, madje as “familja”!! Kush te jene? Pyeteni bashen per “milionin e pare” ne euro, mund ta gjeni!!

Seksioni online i gazetes Panorama, ka zbuluar sapo se me 10 dhjetor 2015, Lulzim Basha paska bere nje deklarate me te cilen nuk eshte marre kerkush;

Sipas saj, Lulzim Basha paska thene: Te PD ka te korruptuar te ish pushtetit te PD!! Nuk eshte Ai vete, as Berisha, natyrisht!! Nuk eshte as Familja!! Po kush te jene?

Sipas Panorames qe citon pas nje muaji Bashen jane ata qe hane dreka e darka me Edi Ramen!!

Po kush te jene keta? Ka dy dite qe, pas alarmit jo partiak te “Presidentit” Nishani,  panikut epik te Sali Berishes, qe;

Policia e Partise, e perbere nga ish udheheqesit e Policise se Shtetit ne kohen e PD, po kerkojne deputetet e PD qe mund te votojne reformen ne Drejtesi. Pjese e skemes policore eshte edhe publikimi i sotem!!

Ju mendoni se ka lidhje me betejen e paane te Bashes kunder korrupsionit?

Asfare!! Pyeteni Bashen per milionin e pare ne euro dhe do e kuptoni!!

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0098400115966797
array(1) { ["section"]=> string(108) "basha-gjen-te-korruptuar-ne-pd-deputeti-po-kerkohen-demokratet-qe-mund-te-votojne-reformen-ne-drejtesi-29916" }