Basha harron tensionet politike, merr Aurelën dhe “ia mbath” nga Tirana, shikoni ku ndodhen këtë mëngjes (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:39 27-10-2017 Basha harron tensionet politike, merr Aurelën dhe “ia mbath” nga Tirana, shikoni ku ndodhen këtë mëngjes (FOTO)

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka vendosur të lerë për pak kohë të gjitha zhvillimet politike dhe t’i përkushtohet bashkëshortes së tij Aurelës dhe pushimit të fundjavës.

Ky mëngjes e ka gjetur kryetarin Basha në alpet e Valbonës në Tropojë.

Basha ka marrë të shoqen dhe është larguar për pak kohë nga Tirana e zhurmshme dhe tensionet e fundit politike, duke i dhënë vetes pak pushim.

“Në Valbonë te Margjek”, shkruan Basha teksa poston edhe një foto në profilin e tij në facebook. Ai shfaqet bashkë me Aurelën rrëzë maleve të veshur mirë me rroba të trasha, ndërsa në sfodn të fotos duket shumë qartë edhe shtresa e borës e cila vazhdon të veshë malet e zonës.

 

basha.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092551708221436
array(1) { ["section"]=> string(111) "basha-harron-tensionet-politike-merr-aurelen-dhe-ia-mbath-nga-tirana-shikoni-ku-ndodhen-kete-mengjes-foto-97388" }