Basha i la jashtë listës së deputetëve, shikoni ç’bën sot ky grup demokratësh (FOTO NË BRENDËSI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:50 14-10-2017 Basha i la jashtë listës së deputetëve, shikoni ç’bën sot ky grup demokratësh (FOTO NË BRENDËSI)

Përplasjet në PD brenda llojit u thelluan edhe më shumë kur në zgjedhjet e 25 qershorit kreu i PD Lulzim Basha la një pjesë të mirë të tyre jashtë listave të zgjedhjësve për deputetë, në legjislaturën e 2017-ës.

Madje, disa prej tyre u bënë bashkë dhe lobuan për largimin e tij si kryetar i PD. Në këtë foto të publikuar nga panorama shfaqen disa ish-deputetë dhe përfaqësues të rëndësishëm në PD, ndërsa vijojnë të jenë të bashkuar dhe të shfaqen në publik nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Në këtë foto shihen ulur në tavolinën e një lokali në Tiranë ish-ministri Arben Imami, Arben Ristani, Enno Bozdo, Edi Harxhi etj.

 

 

 ok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023400068283081
array(1) { ["section"]=> string(99) "basha-i-la-jashte-listes-se-deputeteve-shikoni-c-ben-sot-ky-grup-demokratesh-foto-ne-brendesi-95847" }