Basha krah banorëve të Astirit, firmos kontratën e besimi njëlloj si Teatri

Publikuar tek: politike, më 19:39 16-08-2019 Basha krah banorëve të Astirit, firmos kontratën e besimi njëlloj si Teatri Basha te Unaza

Kryedemokrati Lulzim Basha ndodhet në këto momente krah banorëve të Astirit të cilët nuk lejojnë shembjen e banesave të tyre, të cilat preken nga projekti i Unazës së Re.

Ashtu siç ishte paralajmëruar, Basha ka firmosur me banorët e Astirit një kontratë mirëbesimi për të mos lejuar shembjen e banesave të tyre, si dhe shpalljen e çdo vendimi të qeverisë pas kësaj marrëveshje si të qëllimshëm dhe në dëm të banorëve.

Në mbështetje të banorëve kanë shkuar dhe ish-deputetë të LSI, ndërsa nuk kanë munguar dhe thirrjet 'Rama ik'.

Vijon...

Screenshot_5.jpgScreenshot_4.jpgScreenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017668008804321
array(1) { ["section"]=> string(81) "basha-krah-banoreve-te-astirit-firmos-kontraten-e-besimi-njelloj-si-teatri-175542" }