Basha kujton viktimat e Holokaustit: Fuqia e propagandës është akoma shkatërrimtare

Publikuar tek: aktualitet, më 10:57 27-01-2021 Basha kujton viktimat e Holokaustit: Fuqia e propagandës është akoma shkatërrimtare

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka kujtuar viktimat e Holokaustit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se qëndresa dhe përballja me të keqën është imperative, ndërsa shton se edhe sot fuqia e propagandës mbetet ende shkatërrimtare.

"Sot në #Holokaustremembranceday kujtojmë dhe nderojmë viktimat e holokaustit dhe gjithë brezat e humbur prej tij. Qëndresa dhe përballja me të keqen është imperative edhe sot kur fatkeqësisht fuqia e propagandës është akoma shkatërrimtare",- shkruan Basha.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kërkoi lirinë, Gjykata e Apelit lë në burg Tire Alldervishin, sanitaren ‘8 milionëshe’ të Sanatoriumit
Mori dozën e parë të vaksinës, Pëllumb Pipero rezulton pozitiv me COVID-19 »
Article Logic
Execution time: 0.011068105697632
array(1) { ["section"]=> string(89) "basha-kujton-viktimat-e-holokaustit-fuqia-e-propagandes-eshte-akoma-shkaterrimtare-236569" }