Basha: Ky është rekordi i ri i bandës së hajdutëve “Rilindja”

Publikuar tek: barometri, më 07:48 09-08-2018 Basha: Ky është rekordi i ri i bandës së hajdutëve “Rilindja”

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha përmes një postimi në rrjetet sociale akuzon qeverinë për mbylljen e dhjetra bizneseve çdo ditë.

 

“45 biznese mbyllen çdo ditë në 2018. Sa më gjatë kjo qeveri, aq më keq për Shqipërinë dhe shqiptarët!”, shkruan në rrjetet sociale kryedemokrati Lulzim Basha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019379854202271
array(1) { ["section"]=> string(65) "basha-ky-eshte-rekordi-i-ri-i-bandes-se-hajduteve-rilindja-130570" }