Basha mbledh 53 krerët e degëve në prag të protestës

Publikuar tek: politike, më 19:06 15-12-2015 Basha mbledh 53 krerët e degëve në prag të protestës

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka thirrus sot në orën 18:00, 53 krerët e degëve të PD-së për të diskutuar rreth protestës që do të mbahet ditën me enjte.

Thelb i protestës së opozitës që do të mbahet përpara Parlamentit, do të jetë kundërshtimi i votimit të buxhetit për vitin 2016 dhe rritja e taksave. Kjo është protesta e dytë e opozitës brenda muajit dhjetor ndrsa vetë Basha ka paralajmëruar se ato do të vijojnë deri në largimin e qeverisë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010002136230469
array(1) { ["section"]=> string(58) "basha-mbledh-53-kreret-e-degeve-ne-prag-te-protestes-27838" }