Basha mbledhje me dyer të mbyllura, nesër protestë

Publikuar tek: barometri, më 07:54 10-04-2018 Basha mbledhje me dyer të mbyllura, nesër protestë

Detaje të reja kanë dalë nga takimi i kreut të PD-së me anëtarët e tjerë të partisë dhe përfaqësues të biznesit të vogël, që nisi rreth orës 18:00 në ambientet e selisë blu.

Mësohet se ditën e nesërme në orën 11:00 biznesi i vogël do të organizojë një protestë e cila do të zgjasë rreth 1 orë dhe do të jetë paqësore.

Sakaq, në javët në vazhdim pritet të ketë protesta intensive që do të çojnë në bllokimin e disa akseve rrugore të fokusuara në Tiranë. Gjithashtu Basha në mbledhje, ka konfirmuar edhe prezencën e deputetëve të PD-së në protestën e ditës së nesërme të biznesit të vogël. Pritet që pas mbledhjes të komunikohet vendimi që do të merret nga opozita.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02760910987854
array(1) { ["section"]=> string(56) "basha-mbledhje-me-dyer-te-mbyllura-neser-proteste-116313" }