Basha me kostum me kollare e lule, Aurela me vello të bardhë, pas 15 vitesh dalin fotot e rralla nga ceremonia e dasmës së kreut demokrat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:27 08-05-2020 Basha me kostum me kollare e lule, Aurela me vello të bardhë, pas 15 vitesh dalin fotot e rralla nga ceremonia e dasmës së kreut demokrat Aurela dhe Basha

Publikohen pamje të rralla nga ceremonia e dasmës së kreut demokrat Lulzim Basha me bashëshorten e tij Aurela Basha 15 vite më parë.

Këto foto janë publikuar nga vetë Aurela me rastin e 15 vjetorit të martesës së tyre.

Në fotot e ceremonisë së kurorëzimit që ka shpërndarë ajo në rrjetet sociale, vetë Aurela shfaqet e veshur me vello të bardhë, ndërsa Basha me kostum të zi e lule në xhepin e xhaketës.

Martesa-e-ciftit-Basha-lulzim-Aurela-dasma.jpg

1557401772_martesabasha1024x683-1_1.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099940299987793
array(1) { ["section"]=> string(142) "basha-me-kostum-me-kollare-e-lule-aurela-me-vello-te-bardhe-pas-15-vitesh-dalin-fotot-e-rralla-nga-ceremonia-e-dasmes-se-kreut-demokrat-205660" }