Basha me “princat e kombëtares” në ceremoninë e dekorimit nga Presidenti (Fotot)

Publikuar tek: politike, më 19:45 12-10-2015 Basha me “princat e kombëtares” në ceremoninë e dekorimit nga Presidenti (Fotot)

Kreu i PD Lulzim Basha, ka marrë pjesë sot në ceremoninë e dekorimit nga Presidenti Bujar Nishani i cili i dha urdhrin e lartë “Nderi i Kombit” kombëtares shqiptare dhe FSHF-së.

Basha ka stampuar disa momente nga kjo ceremoni që na i sjell përmes një kolazhi fotosh. “Me princat e Kombëtares Kuq e Zi në ceremoninë presidenciale ku u dekoruan me urdhrin e lartë Nderi i Kombit”, shkruan kreu i PD.

Në foton e përzgjedhur nga Basha, krahas futbollistëve e stafit të FSHF, nuk mungojnë as kreu i Kuvendit meta dhe nëkryetarja Leskaj.

{gallery}Princa{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087339878082275
array(1) { ["section"]=> string(82) "basha-me-princat-e-kombetares-ne-ceremonine-e-dekorimit-nga-presidenti-fotot-22967" }