Basha nderon Azem Hajdarin, vendos lule tek varri me Fatmirën dhe djalin Kiri (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:48 12-09-2019 Basha nderon Azem Hajdarin, vendos lule tek varri me Fatmirën dhe djalin Kiri (FOTO)

Kanë nisur ndërkohë homazhet në nderim të heroit të demokracisë Azem Hajdari.

kryedemokrati Lulzim Basha pasi u shpreh se dita e sotme është një thirrje për të gjithë, ka shkuar tek varri i Hajdarit.

Pas tij Azem Hajdarin e kanë nderuar edhe bashkëshortja Fatmira Hajdari përkrahb djalit të saj të madh Kirit.

Ata të trishtuar kanë çuar lule dhe janë përulur.

Kujtojmë që më herët nga politika Hajdarin e nderuan presidenti Meta, disa deputetë socialisstë dhe të tjerë nga opozita e re.

Screenshot_10.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071170330047607
array(1) { ["section"]=> string(88) "basha-nderon-azem-hajdarin-vendos-lule-tek-varri-me-fatmiren-dhe-djalin-kiri-foto-178176" }