Basha në çadër me protestuesit, bën gjestin e papritur me policët (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:57 19-02-2017 Basha në çadër me protestuesit, bën gjestin e papritur me policët (VIDEO)

Kryetari i Partise Demokratike, Lulzim Basha ka qëndruar në çadër sëbashku me protestuesit gjatë mbrëmjes, ndërsa është larguar në orët e para të mëmgjesit për t'u rikthuer sërish më vonë.

 Basha ka qëndruar duke luajtur dhe "shah" me protestuesit. 

Por në një moment, gjatë mbrëmjes ai është ngritur dhe u ka dhënë dorën gjithë policëve të pranishëm, të cilët i ka vlerësuar për punën e tyre. Ky gjest është përshëndetur dhe nga protestuesit, por jo vetëm.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitje me armë në Tiranë, policia në vendngjarje
Çifti u gjet i vdekur në haur, rrëfehet vëllai i viktimës: Ja mesazhi që më dërgoi dhe ç'kishte bërë kunata me fëmijët »
Article Logic
Execution time: 0.010847091674805
array(1) { ["section"]=> string(76) "basha-ne-cader-me-protestuesit-ben-gjestin-e-papritur-me-policet-video-69190" }