Basha në Durrës: Mos votoni groshën, votoni ëmbëlsirën

Publikuar tek: politike, më 07:53 05-06-2015 Basha në Durrës: Mos votoni groshën, votoni ëmbëlsirën

“Nuk mund të rrihet tetë vite me groshë, groshë, për të votuar të majtën, por ke nevojë edhe për një ëmbëlsirë si Grida Duma”. Me këtë deklaratë, kryetari i Partisë Demokratike i’u ka kërkuar qytetarëve të Durrësit  të votojnë kandidaten e djathtë  për bashkinë e qytetit.

Gjatë prezantimit të programit  për Durrësin, kryetari i Partisë Demokratike Basha, ka thënë se Grida është alternativa më e mirë për ndryshimin e qytetit bregdetar.

Basha theksoi se PD synon rritjen e shërbimeve për qytetarët dhe përmirësimin e jetesës së tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0051929950714111
array(1) { ["section"]=> string(58) "basha-ne-durres-mos-votoni-groshen-votoni-embelsiren-12716" }