Basha në familjen Llagami, Skerdilajdi e shkroi emrin e tij me gjak në panteonin e lirisë! Të mos lejojmë që UÇK të cënohet nga shpifjet

Publikuar tek: rajon, më 20:59 28-11-2020 Basha në familjen Llagami, Skerdilajdi e shkroi emrin e tij me gjak në panteonin e lirisë! Të mos lejojmë që UÇK të cënohet nga shpifjet Basha në familjen Llagami

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka vizituar sot në Kosovë familjen Llagami, duke nderuar dëshmorin e UÇK-së, Skerdilajd Llagami, për të cilin thotë se e shkroi emrin e tij me gjak në panteonin e lirisë dhe pavarësisë kombëtare.

Basha takoi babain e Skerdilajdit, me të cilin foli dhe për detyrën që kanë sot të gjithë shqiptarët, që të mos e lejojmë të cënohet nga shpifjet dhe balta e atyre që rreken ta barazojnë agresorin dhe xhelatët me viktimat e agresionit.

Sot në Kosovë kanë qenë të shumta vizitat e liderëvë politikë shqiptarë, me rastin e Ditës së Flamurit dhe Pavarësisë së Shqipërisë.

Screenshot_14.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të larta shifrat e Covid-19 në Greqi, 121 viktima dhe mijëra raste të reja (SHIFRAT)
Nuk ka qetësi për Italinë, 686 viktima nga COVID dhe më shumë se 26 mijë raste brenda një DITE (BILANCI) »
Article Logic
Execution time: 0.0090291500091553
array(1) { ["section"]=> string(141) "basha-ne-familjen-llagami-skerdilajdi-e-shkroi-emrin-e-tij-me-gjak-ne-panteonin-e-lirise-te-mos-lejojme-qe-uck-te-cenohet-nga-shpifjet-229477" }