Basha ngrihet në këmbë dhe i shkon afër Ramës në foltore, ndërhyn garda, por kjo skenë shkakton të qeshura në Kuvend (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:32 13-10-2017

Teksa Rama mbante fjalën dhe komentonte fotot e publikuara mbrëmë nga Lulzim Basha lidhur me Durim Keçin, kryeopozitari është ngritur në këmbë dhe është nsiur drejt foltores edhe pse ende kryeministri nuk kishte mbyllur fjalën e tij.

Rama: Ku po shkon ti? Mos u co se s’kam mbaruar, pse cohesh.

Basha duke iu drejtuar fotlores: E mbarove fjalën ti.

Rama: ikni ju o cuna, ikni ju cuna largohuni (i drejtohet gardës). Ulu atje. Sali malli është njerëzor, e kapi papritur dhe më erdhi përballë dhe unë u emocionova, por s'mund ta lija të marrë fjalën para teje. Dhe fjalën atij vetëm ti mund tja japësh. Se rrezik pastaj na hidhet Noka nga ballkoni i SHQUP-it po s’fole ti”, u shpreh Rama. Ndiqni videon pas minutës së 19-të... 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095508098602295
array(1) { ["section"]=> string(126) "basha-ngrihet-ne-kembe-dhe-i-shkon-afer-rames-ne-foltore-nderhyn-garda-por-kjo-skene-shkakton-te-qeshura-ne-kuvend-video-95741" }