Basha nuk “mban gojën” për ministrin e Ramës: Dëgjo këtu ti ordiner…!

Publikuar tek: politike, më 12:42 08-02-2018 Basha nuk “mban gojën” për ministrin e Ramës: Dëgjo këtu ti ordiner…!

kreu i opozitës Lulzim Basha nuk është treguar aspak i përmbajtur pas fjalës së mbajtur në parlament, pas akuzave se kryedemokrati e ka cilësuar Mogherinin një “bajgë”.

Basha i është kthyer keq ministrit të Jashtëm, Ditmir Bushati duke e cilësuar atë si një mashtrues ordiner.

“Mbajeni mend këtë fjalë, Bushati është një mashtrues që vuri fjalën fjalën në gojën time. Zullumqarë, thashë se janë bajga ato që u shisni shqiptarëve.

Negociatat nuk hapen prej vettingiut, por prej bandave që duhet të ishin në burg, krimi, droga, emigracioni, 4 vjet e ke zhytur Shqipërinë, këtë thotë CIA.

Mashtrues ordiner nuk e fshin dot raportin. Bredh në botë vetëm që të shajë opozitën dhe të mbrojë fytyrën e zezë. Mashtrues i pacipë”, tha Basha.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024465799331665
array(1) { ["section"]=> string(71) "basha-nuk-mban-gojen-per-ministrin-e-rames-degjo-ketu-ti-ordiner-109564" }