Basha përfundon në spital, Rama "tallet" keq me kreun demokrat

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:02 28-05-2017 Basha përfundon në spital, Rama

Dhjetëra demokratë së bashku me kreun e PD-së Lulzim Basha pas pjesëmarrjes në hapjen e mitingut të PD-së ditën e djeshme kanë përfunduar në spital.

Mësohet se një pjesë e demokratëve të dërguar në spital kanë probleme me shikimin, enjtje dhe skuqje në fytyrë.

Ndërkohë që kreu demokrat Lulzim Basha ka shkuar në spital për të marë ndihmën e parë, kryeministri Edi Rama vijon ta ironizojë me anë të një fotoje qesharake ku shkruan “Lum Partia Që e ka republikë e re jo shaka”.

hjkjhkhjkhj.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093159675598145
array(1) { ["section"]=> string(65) "basha-perfundon-ne-spital-rama-tallet-keq-me-kreun-demokrat-80246" }