Basha publikon të dhënat e azilkërkuesve: Kokoshi 200 milionësh nuk gjeti kohë të vizitonte shqiptarët

Publikuar tek: politike, më 16:19 13-09-2015 Basha publikon të dhënat e azilkërkuesve: Kokoshi 200 milionësh nuk gjeti kohë të vizitonte shqiptarët Të dhënat e publikuara nga Lulzim Basha

Kreu i Partisë Demokratike ka publikuar të dhënat zyrtare gjermane të azilkërkuesve për muajin gusht ku në vend të dytë renditen shtetasit shqiptar, pas azilkërkuesve sirianë.

Ja të dhënat zyrtare gjermane për azilkërkuesit: shqiptarët të parët pas sirianëve edhe në gusht. Rama u kapardis në ekspozitën e tij private, por nuk gjeti kohë të vizitonte pak metra më tej mijera shqiptarë dhe fëmijët e tyre që dergjen në kampe refugjatësh” shkruan Basha në Facebook teksa shton se: Ky është kokoshi 200 milionësh maje plehut, që nuk do tja dijë për fatet e qytetarëve të tij”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085608959197998
array(1) { ["section"]=> string(107) "basha-publikon-te-dhenat-e-azilkerkuesve-kokoshi-200-milionesh-nuk-gjeti-kohe-te-vizitonte-shqiptaret-20666" }