Basha, Rama, Meta në gjumë… Ironizon ish-ministri: Hajdeni more flini në shtëpitë tuaja

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:46 22-03-2019 Basha, Rama, Meta në gjumë… Ironizon ish-ministri: Hajdeni more flini në shtëpitë tuaja

Bënë xhiron e rrjetit ditën e djeshme fotot e kreut të PD Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama duke fjetur në avion.

Ylli Manjani, ish ministër i Drejtësisë, nxjerr nga arkivat edhe një foto të Presidentit Ilir Meta duke fjetur në avion dhe i ironizion të tre.

‘Hajdeni more të flini në shtëpitë e krevatet tuaja’, shkruan Manjani.

Fotot kanë ngjallur shumë komente e kanë shkaktuar shumë të qeshura në rrjet.

54524497_632572477187196_5251304595530973184_n.jpg

54435934_632572497187194_2017405744487333888_n.jpg

54729876_632572520520525_5861659550402215936_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reagimi i Tedi Blushit për Baton Haxhinë, Artan Hoxha shkrihet gazit: Ti si zëdhënës i Salvador Aliendes që je…
Më në formë se kurrë, Jozefina Topalli ‘sfidon’ vajzat e reja nga bregdeti (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.012921094894409
array(1) { ["section"]=> string(90) "basha-rama-meta-ne-gjume-ironizon-ish-ministri-hajdeni-more-flini-ne-shtepite-tuaja-157444" }