Basha-Ramës: Për Serbinë dhe Bosnjen çele 200 mijë euro fond, për Fierin dhe Vlorën vetëm fjalë

Publikuar tek: politike, më 11:54 09-02-2015 Basha-Ramës: Për Serbinë dhe Bosnjen çele 200 mijë euro fond, për Fierin dhe Vlorën vetëm fjalë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulëzim Basha i është drejtuar kryeministrit edi Rama, nëpërmjet një statusi në rrjetin social “facebook”. Ai ka përsëritur edhe njëherë se Rama duhet të shpallë gjendjen e Emergjencës.

"Leri shfaqjet me "faza" dhe "plane" që s’i ke bërë akoma! Shpall emergjencën dhe cakto buxhetin në ndihmë të të përmbyturve. Për permbytjet në Serbi dhe Bosnjë cele 200 mijë euro me vendim qeverie, për Fierin dhe Vlorën vetëm fjalë, shfaqje dhe rrëmujë,”-përfundon postimin e tij kryetari i PD-së.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097730159759521
array(1) { ["section"]=> string(98) "basha-rames-per-serbine-dhe-bosnjen-cele-200-mije-euro-fond-per-fierin-dhe-vloren-vetem-fjale-2792" }