Basha sfidon Ramën dhe rregullat e tij, ia shtron në lokal me biznesmenët e Durrësit (FOTO- VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:50 14-05-2020 Basha sfidon Ramën dhe rregullat e tij, ia shtron në lokal me biznesmenët e Durrësit (FOTO- VIDEO) Basha me biznesmenet e Durresit

Kreu i PD Lulzim Basha ka sfiduar kryeministrin Rama dhe rregullat e vendosur nga qeveria që ai drejton.

Sot, Basha ka zhvilluar një takim me biznesin në Durrës duke sfiduar hapur ndalimin për grumbullimet. Kryedemokrati ia ka shtruar me ujë e kafe, pa e vrarë mendjen për coronavirusin.

Ndërkaq kujtojmë se lokalet apo restorantet nuk lejohet të hapen para datës 18 maj. Të gjitha këto rregulla, jo vetëm që janë shkelur por janë shkelur hapur, para kamerave e gazetarëve.

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097510814666748
array(1) { ["section"]=> string(101) "basha-sfidon-ramen-dhe-rregullat-e-tij-ia-shtron-ne-lokal-me-biznesmenet-e-durresit-foto-video-206331" }