Basha: Shkollat po mbahen të mbyllura për shkak të të ftohtit dhe jo të gripit

Publikuar tek: barometri, më 07:49 09-01-2017 Basha: Shkollat po mbahen të mbyllura për shkak të të ftohtit dhe jo të gripit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053817987442017
array(1) { ["section"]=> string(83) "basha-shkollat-po-mbahen-te-mbyllura-per-shkak-te-te-ftohtit-dhe-jo-te-gripit-64981" }