Basha sulmon ashpër kryeministrin për Xhafajn dhe Ruçin: Ka një marifet në luftën e Ramës kundër krimit

Publikuar tek: politike, më 16:28 31-08-2017 Basha sulmon ashpër kryeministrin për Xhafajn dhe Ruçin: Ka një marifet në luftën e Ramës kundër krimit

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar ditën e sotme lidhur me emërimet e Fatmir Xhafajt në krye të ministrisë së Brendëshme dhe Gramoz Ruçit në krye të Parlamentit.

Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Basha thotë se lufta kundër krimit që njoftoi dje kryemnistri Rama është e rreme.

Ai thotë se nuk mund të merret për bazë kjo luftë e Ramës, kur në krye të ministrisë vendoset Fatmir Xhafaj.

Më poshtë postimi i plotë i Fatmir Xhafajt:

Screenshot_1_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016655921936035
array(1) { ["section"]=> string(100) "basha-sulmon-ashper-ramen-per-xhafajn-dhe-rucin-ka-nje-marifet-ne-luften-e-rames-kunder-krimit-90743" }