Basha survejohet nga policia? Reagon Rama: Shpejt do dalë e vërteta!

Publikuar tek: barometri, më 07:56 02-06-2018 Basha survejohet nga policia? Reagon Rama: Shpejt do dalë e vërteta!

Reagon kryeministri Edi Rama pas lajmit të survejimit të kreut të PD Lulzim Basha e familjes së tij, edhe pse një gjë e tillë u përgënjeshtrua nga policia e cila e cilësoi një spekulim të gjithën.

 

Kryeministri Rama thotë se shpejt do dalë e vërteta për “babalepërgjimin e shpikur” siç e cilëson ai audio-përgjimin me dëshmitarin X Albert Veliu, si dhe për “babalepërgjimin e shpikur sot për Lulëzimin”.

REAGIMI I PLOTË I RAMËS:

Babalepartitë e babaleopozitës kanë shpikur sot një përgjim të Policisë së Shtetit për babalekryetarin e Partisë Babalokratike?Shpejt do të dalë e vërteta e babalepërgjimit të shpikur dje për ministrin e ndërkohë le të qeshim me babalepërgjimin e shpikur sot për Lulëzimin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038104057312012
array(1) { ["section"]=> string(72) "basha-survejohet-nga-policia-reagon-rama-shpejt-do-dale-e-verteta-122947" }