Basha takon aleatët në selinë e PD, por njëri prej tyre nuk ishte i pranishëm, zbulohet arsyeja e fortë

Publikuar tek: politike, më 12:15 08-01-2018 Basha takon aleatët në selinë e PD, por njëri prej tyre nuk ishte i pranishëm, zbulohet arsyeja e fortë

Mëngjesin e sotëm, kreu i PD, Lulzim Basha po zhvillon një takim të përbashkët me aleatët e tij parlamentar.

Në takimin e mbajtur që prej orës 10.00 Basha po zhvillon një mbledhje me Agron Dukën, Nard Ndokën, Fatmir Mediun dhe Dashamir Shehin.

I vetmi që ka munguar sipas balkanweb ishte kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule. Shkak i mospranisë së tij ka qenë fakti se ai nuk ndodhet në Shqipëri dhe nuk ka patur asnjë arsye tjetër që binte ndesh me qëndrimte e tij opozitare.

Në këtë takim, Basha po diskuton datën e protestës së opozitës, që sipas burimeve të deritanishme është përfolur data 27 janar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012542009353638
array(1) { ["section"]=> string(108) "basha-takon-aleatet-ne-seline-e-pd-por-njeri-prej-tyre-nuk-ishte-i-pranishem-zbulohet-arsyeja-e-forte-105817" }