Basha ulet në krah të dy ministreve të Qeverisë, por foto me Topallin tërheq vëmendjen më të madhe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:15 05-11-2016 Basha ulet në krah të dy ministreve të Qeverisë, por foto me Topallin tërheq vëmendjen më të madhe

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë i pranishëm në qytetin e Shkodrës ku ka marrë pjesë në ceremoninë e lumturimit të 38 martirëve shqiptarë.

Basha është ulur në krah të dy ministreve të Qeverisë, Mirela Kumbaros dhe Lindita Nikollës, por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen ishte takimi i kryetarit me deputeten ‘rebele’ Jozefina Topallin.

Ky moment është pasqyruar me foto në profilin e Bashës duke marrë shumë pëlqime nga fansat dhe është publikuar në disa portale.

Topalli është një prej kundërshtareve më të mëdhaja të linjes që ndjek Basha në krye të PD-së, por duket se situata është qetësuar së fundmi. 

14947744_1287586414625870_7306195840449908074_n.jpg

14915409_1287583774626134_8234494984233866533_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089089870452881
array(1) { ["section"]=> string(103) "basha-ulet-ne-krah-te-dy-ministreve-te-qeverise-por-foto-me-topallin-terheq-vemendjen-me-te-madhe-58529" }