Basha vizitë në Kukës, ish-kreu i degës: Shiti bashkinë në tavolinë te Rama, tani vazhdon mashtrimet

Publikuar tek: politike, më 18:50 23-07-2019 Basha vizitë në Kukës, ish-kreu i degës: Shiti bashkinë në tavolinë te Rama, tani vazhdon mashtrimet

Ish-kreu i Partisë Demokratike në Kukës Ibsen Elezi ka ironizuar vizitën e sotme të kreut të opozitës Lulzim Basha në këtë qytet.

Përmes një statusi në 'Facebook', Elezi ka renditur sipas tij disa nga mashtrimet e Bashës, nga data 31 Mars 2018 dhe deri në 17 Shtator 2018.

Statusi i plotë:

- Ju tradhetoj me 31 Mars 2018,
- Ju tradhetoj me 17 Shtator 2018,
- E shiti Bashkine e Kukesit ne tavoline te Rama,
- Vjen dhe ju mashtron se zgjedhjet e pushtetit lokal do jene ne 13 Tetor.
Te dalesh ne foto me nje tradhetar dhe sherbetor te majtisitit te ndryre George Soros, nuk eshte kujtim i bukur per neser.
Nje Demokrate Kuksian nuk mund te behet Lulezims per hir te interesave te rendomta te disa Luledhimsave.

"Ky te genjen edhe per oren": nga aleati juaj buri stetit Ilir Meta

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.08766508102417
array(1) { ["section"]=> string(104) "basha-vizite-ne-kukes-ish-kreu-i-deges-shiti-bashkine-ne-tavoline-te-rama-tani-vazhdon-mashtrimet-173123" }