Bashkë me liderët e Ballkanit, Rama takohet me zyrtarin e lartë europian në Davos

Publikuar tek: politike, më 18:54 26-01-2018 Bashkë me liderët e Ballkanit, Rama takohet me zyrtarin e lartë europian në Davos

Gjatë punimeve të forumit ekonomik të Davosit, kryeministri Rama ka përfituar për të zhvilluar një sërë takimesh me zyrtarë të lartë europian.

Në profilin e tij në rrjetet sociale, Rama ka publikuar një foto gjatë një takimi me kryeministrat e Ballkanit dhe zyrtarin e lartë europian, Johannes Hahn.

“Me takimin mes liderëve të Ballkanit Perëndimor, Komisionerit Hahn dhe CEO-s së Forumit Ekonomik Botëror, Borge Bende”,- shkruan Rama ndër të tjera në facebook.

Ndërkohë dallohet në foto që në të njëjtën tavolinë me Johannes Hahn kanë qenë edhe presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Aleksandër Vuçiç.

Më poshtë reagimi i plotë:

Screenshot_16.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072188377380371
array(1) { ["section"]=> string(87) "bashke-me-lideret-e-ballkanit-rama-takohet-me-zyrtarin-e-larte-europian-ne-davos-108056" }