Bashkëpunim me Noizyn? Ledri: Jetës nuk i dihet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:57 27-10-2016 Bashkëpunim me Noizyn? Ledri: Jetës nuk i dihet

Dikur dy armiq të madh në botën e repit shqiptar, sot Ledri Vula dhe Noizy i kanë hedhur pas krahëve çfarë ka ndodhur dhe madje nuk kanë problem të diskutojnë për bashkëpunime mes tyre.

I ftuar në “NIN” në Klan Kosova, Ledri është pyetur drejtpërdrejt për një bashkëpunim në të ardhmen me Noizyn dhe reperi është përgjigjur se “jetës nuk i dihet dhe se diçka e tillë mund të ndodhë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038708925247192
array(1) { ["section"]=> string(51) "bashkepunim-me-noizyn-ledri-jetes-nuk-i-dihet-57598" }