Bashkëpunimi i G-Eazy me shqiptaren Bebe Rexha, sukses në SHBA (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:24 07-11-2015

Ka rreth një javë që G-Eazy dhe Bebe Rexha kanë publikuar këngën në bashkëpunim me njëri-tjetrin, “Me, Myself and I” dhe tashmë ajo është kthyer në hit në SHBA.

Kënga është një nga më të luajturat në radio si dhe po ngjit pozicione në listat muzikore.

Ky është një tjetër bashkëpunim i suksesshëm i Bebes pas atij me David Guetta dhe Nicki Minaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043200016021729
array(1) { ["section"]=> string(73) "bashkepunimi-i-g-eazy-me-shqiptaren-bebe-rexha-sukses-ne-shba-video-24906" }