Bashkëpunimi i ri, Era Istrefi dhe Noizy sjellin hitin e verës (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:10 21-06-2019 Bashkëpunimi i ri, Era Istrefi dhe Noizy sjellin hitin e verës (VIDEO)

Këngëtarja Era Istrefi është një ndër shqiptaret që ka korrur sukses edhe jashtë kufinjve, që pas këngës “Bon Bon”.

Mirëpo, pas bashkëpunimit me motrën e saj Nora Istrefin, Era do të vijë shumë shpejt në një bashkëpunim me reperin e njohur Noizy.

Është reperi ai që ka publikuar në rrjetet sociale një video ku dyshja shihen në një studio muzikore teksa janë duke punuar.

Duket se këngëtarët po sjellin hitin e kësaj vere. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032839059829712
array(1) { ["section"]=> string(74) "bashkepunimi-i-ri-era-istrefi-dhe-noizy-sjellin-hitin-e-veres-video-169138" }